-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2023-02-21-003214-a
Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
Торги не відбулися
155 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 775.00 UAH
Період оскарження:
21.02.2023 10:30 - 26.02.2023 00:00
Нічого не знайдено.