-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Офісні меблі
Тендер Prozorro UA-2023-02-20-004885-a
Завершена
150 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 500.00 UAH
Номер:
7213b9ef75f240c1be718c2980f26d86
Внутрішній номер закупівлі:
17026626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-20-004885-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006544
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Святко +380462230656 crl001@ukr.net http://www.chernigiv-crl.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2023 12:02 - 25.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2023 12:02 - 28.02.2023 11:52
Аукціон:
28.02.2023 11:52 - 28.02.2023 11:52
Період кваліфікації:
28.02.2023 11:52 - 08.03.2023 08:42
Період завантаження договору:
14.03.2023 00:00 - 24.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴150 000.00 Офісні меблі