-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Офісні меблі
Оголошено тендер
150 000.00
UAH
Номер:
1b9b9100d7754b22bbabf2f83a3e2c20
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-20-001623-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006544
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Чернігівська центральна районна лікарня" Чернігівської районної ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02006544
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Шевченка, 114
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Офісні меблі
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
20.02.2023 11:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума150 000.00 UAH