-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вершкове масло
Тендер Prozorro UA-2018-01-14-000027-c
Завершена
431 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 156.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 156.00 UAH
Номер:
87d8662885324b5caeb26bd9d066a3b7
Внутрішній номер закупівлі:
1701657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-14-000027-c
Замовник:
Відділ з питань освіти, молоді і спорту Заліщицької райдержадміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145955
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, С.Бандери 15Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бричка Олександра Мар'янівна +380355421482 rayvozal@gmail.com http://rayvozal.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
431 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 156.00 UAH
Період уточнення:
14.01.2018 15:48 - 19.01.2018 18:00
Період прийому пропозицій:
14.01.2018 15:48 - 29.01.2018 18:00
Аукціон:
30.01.2018 11:40 - 30.01.2018 12:19
Період кваліфікації:
30.01.2018 12:19 - 01.02.2018 19:59
Період завантаження договору:
01.02.2018 19:57 - 21.02.2018 19:57
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
3080 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, ЗНЗ та ДНЗ Заліщицького району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дідович Михайло Петрович
Оскарження: 30.01.2018 12:19 - 12.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3024008257
-
Контактна особа:
Дідович Михайло Петрович 380684270731, 380684270731 misha171082@ukr.net
-
Адреса:
78122, Україна, Івано-Франківська область, село Якубівка, Івана Франка 27
Оскарження: 30.01.2018 12:19 - 12.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
26.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
26.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.02.2018 19:50
Документи
21
Скарги
0
ФОП Льотковський Олександр Юрійович
Оскарження: 01.02.2018 19:50 - 12.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2578817753
-
Контактна особа:
Льотковський Євген Юрійович +380352250991 ternoholod_buh@i.ua
-
Адреса:
46020, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, Є.Коновальця,16, кв.8
Оскарження: 01.02.2018 19:50 - 12.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
369 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
277 199.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.02.2018 19:54
Документи
51
Скарги
0
ФОП Ковалишин Юрій Олексійович
Оскарження: 01.02.2018 19:54 - 12.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3060100636
-
Контактна особа:
Ковалишин Юрій Олексійович +380979351470 Yra.kovalyshyn@ukr.net
-
Адреса:
48601, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Степана Бандери 112/36
Оскарження: 01.02.2018 19:54 - 12.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
431 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
277 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.02.2018 19:57
Документи
5
Скарги
0
ФОП Рудик Василь Павлович
Оскарження: 01.02.2018 19:57 - 12.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2465203976
-
Контактна особа:
Рудик Василь Павлович +380974184294 officedrozd@gmail.com
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Тимошенка 3/18
Оскарження: 01.02.2018 19:57 - 12.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
415 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
308 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.02.2018 19:59
Документи
7
Скарги
0
ПП Теребовлянський молокозавод
×
-
Код ЄДРПОУ:
22335971
-
Контактна особа:
Козлов Ігор Анатолійович +380355131457 almavita1@gmail.com
-
Адреса:
48115, Україна, Тернопільська область, Золотники, вул. Містечко 52
Початкова пропозиція
385 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
369 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
44
Скарги
0
Контракти
Номер:
6307169fcb5b455da7efa21fc0225f12
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-14-000027-c-a1
Постачальник:
ФОП Рудик Василь Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2465203976
-
Контактна особа:
Рудик Василь Павлович +380974184294 officedrozd@gmail.com
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Тимошенка 3/18
Номер договору:
8/14
Сума договору:
308 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
14.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний