-
Відкриті торги
-
КЕП
Вершкове масло
308 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6307169fcb5b455da7efa21fc0225f12
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-14-000027-c-a1
Постачальник:
ФОП Рудик Василь Павлович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2465203976
-
Контактна особа:
Рудик Василь Павлович +380974184294 officedrozd@gmail.com
-
Адреса:
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщики, Тимошенка 3/18
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Номер договору:
8/14
Дата підписання:
14.02.2018 00:00
Період дії договору:
14.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
308 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 308 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вершкове масло
Кількість
3080 кілограм
Період постачання
до 31.12.2018
Місце постачання
48600, Україна, Тернопільська область, Заліщицький район, ЗНЗ та ДНЗ Заліщицького району
На карті