-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 – Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Тендер Prozorro UA-2023-02-17-008485-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування). Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна з ПДВ. Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Завершена
323 755.96
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 216.77 UAH
мін. крок: 0.1% або 216.77 UAH
Номер:
f7b0692d7d4b4693a50e23c378617eff
Внутрішній номер закупівлі:
17015626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-17-008485-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстанейАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
323 755.96 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2023 13:57 - 24.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2023 13:57 - 27.02.2023 16:00
Період кваліфікації:
27.02.2023 16:00 - 06.03.2023 11:44
Період завантаження договору:
12.03.2023 00:00 - 22.03.2023 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴36 848.65 ЛОТ 1 – Головний офіс
- Лот №2 ₴25 723.42 ЛОТ 2 – Розрахунковий департамент
- Лот №3 ₴216 385.60 ЛОТ 3 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства
- Лот №4 ₴23 121.04 ЛОТ 4 – Департамент експлуатації водопровідного господарства
- Лот №5 ₴21 677.25 ЛОТ 5 – Технічний департамент