-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 38330000-7 – Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Оголошено тендер
323 755.96
UAH
Номер:
38fd4f733dfb48a6966220c1d45df2df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-17-001974-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
323 755.96 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 38330000-7 – Ручні прилади для вимірювання відстаней (ручні прилади для вимірювання відстаней)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38330000-7 Ручні прилади для вимірювання відстаней
Дата опублікування:
17.02.2023 12:49
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1 – Головний офіс
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 2 – Розрахунковий департамент
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 3 – Департамент експлуатації каналізаційного господарства
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 4 – Департамент експлуатації водопровідного господарства
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 5 – Технічний департамент
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума323 755.96 UAH