-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти(Бензин А-95 (талони номіналом 10-15(20) літрів))
Тендер Prozorro UA-2023-02-17-005900-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови КМУ від 12.10.2022р. №1178
Торги не відбулися
337 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 687.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 687.50 UAH
Номер:
46c59482c5f0427b910b55881fe926c5
Внутрішній номер закупівлі:
17013047
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-17-005900-a
Замовник:
Виконавчий комітет Володимирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051282
-
Адреса:
44700 , Україна, Волинська область, Володимир, вул. Галицького Данила, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ліпейко Лариса Олександрівна 380800333262 larisalipejko80@gmail.com http://volodymyrrada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
337 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.02.2023 12:04 - 24.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2023 12:04 - 27.02.2023 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴337 500.00 Лот 1.