-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти(Бензин А-95 (талони номіналом 10-15(20) літрів))
Оголошено тендер
337 500.00
UAH
Номер:
63766ffbccc74f9aaf990131ee407953
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-17-001367-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Володимирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051282
-
Адреса:
44700 , Україна, Волинська область, Володимир, вул. Галицького Данила, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Виконавчий комітет Володимирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04051282
-
Адреса:
44700 , Україна, Волинська область, Володимир, вул. Галицького Данила, буд.5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
337 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти(Бензин А-95 (талони номіналом 10-15(20) літрів))
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм Постанови КМУ від 12.10.2022р.№1178
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
17.02.2023 11:28
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
7500 літр
Період постачання
до 30.04.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума337 500.00 UAH