-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15550000-8 — Молочні продукти різні (Сметана, кефір, йогурт)
Тендер Prozorro UA-2023-02-16-014116-a
Завершена
261 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 615.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 615.00 UAH
Номер:
2590661f30d74fe6adf162aa35510141
Внутрішній номер закупівлі:
17005816
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-16-014116-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993629
-
Адреса:
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Ващенко +0380635218436 osvita.bux@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
261 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2023 17:07 - 21.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2023 17:07 - 24.02.2023 16:52
Період кваліфікації:
24.02.2023 16:56 - 01.03.2023 16:50
Період завантаження договору:
07.03.2023 00:00 - 17.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴261 500.00 ДК 021:2015: 15550000-8 — Молочні продукти різні (Сметана, кефір, йогурт)