-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 15550000-8 — Молочні продукти різні (Сметана, кефір, йогурт)
Оголошено тендер
261 500.00
UAH
Номер:
af01f0a0c2c841d9b777a0e53f26ead3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-16-006222-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993629
-
Адреса:
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ НОВОГУЙВИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993629
-
Адреса:
12441, Україна, Житомирська область, смт. Новогуйвинське, вул. Дружби Народів, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
261 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 15550000-8 — Молочні продукти різні (Сметана, кефір, йогурт)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15550000-8 Молочні продукти різні
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.02.2023 16:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума261 500.00 UAH