-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : «33750000-2 - ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА МАЛЮКАМИ (Підгузки розмір L (30шт./уп.), Підгузки розмір XL (30шт./уп.))»
Тендер Prozorro UA-2023-02-16-010237-a
До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
842 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 420.00 UAH
Номер:
9e485a99401c4e6ba25a72b96db081dc
Внутрішній номер закупівлі:
17001946
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-16-010237-a
Замовник:
КЗ "Черкаський геріатричний пансіонат ЧОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02770202
-
Адреса:
18009, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ МЕНДЕЛЄЄВА, будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Владислав Комісар +380681922832, +380472370422 buh_pansionat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
842 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.02.2023 14:55 - 23.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
16.02.2023 14:55 - 26.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
26.02.2023 00:02 - 01.03.2023 15:55
Період завантаження договору:
07.03.2023 00:00 - 17.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴842 000.00 ДК 021:2015 (CPV) : «33750000-2 - ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА МАЛЮКАМИ (Підгузки розмір L (30шт./уп.), Підгузки розмір XL (30шт./уп.))»