-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : «33750000-2 - ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ ЗА МАЛЮКАМИ (Підгузки розмір L (30шт./уп.), Підгузки розмір XL (30шт./уп.))»
Тендер Prozorro UA-2023-02-16-010237-a
До розгляду не приймається тендерна пропозиція, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів.
Завершена
842 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 420.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 420.00 UAH
Період оскарження:
16.02.2023 14:55 - 23.02.2023 00:00
Нічого не знайдено.