• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електроди та витратні матеріали до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори

Завершена

138 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 691.00 UAH
Номер: 897e839e62c14687bbedfe630696d6ba
Внутрішній номер закупівлі: 16998469
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-16-006772-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
Контактна особа: Соколик Світлана Михайлівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 138 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 16.02.2023 12:46 - 21.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 16.02.2023 12:46 - 24.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 24.02.2023 00:03 - 27.02.2023 13:15
Період завантаження договору: 05.03.2023 00:00 - 15.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴138 200.00 Електроди та витратні матеріали до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори