-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електроди та витратні матеріали до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори
Оголошено тендер
138 200.00
UAH
Номер:
621267de3a5d4b3d8c35ee480ec77a9f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-16-002937-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, 30 років Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, 30 років Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
138 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електроди та витратні матеріали до аналізаторів електролітів крові за кодом CPV за ДК 021:2015 – 38430000-8 Детектори та аналізатори
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування:
16.02.2023 12:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума138 200.00 UAH