-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підгузки
Тендер Prozorro UA-2023-02-15-012130-a
Завершена
132 178.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 660.89 UAH
мін. крок: 0.5% або 660.89 UAH
Номер:
175cd4d009574bc7adc609722ef1d5a5
Внутрішній номер закупівлі:
16989365
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-15-012130-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030603
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, вул. Садова, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петро Стецюк +380473830089 drabiv.cpmsd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
132 178.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.02.2023 16:21 - 20.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
15.02.2023 16:21 - 23.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
23.02.2023 00:02 - 23.02.2023 11:28
Період завантаження договору:
01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴132 178.00 Підгузки