-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підгузки
Оголошено тендер
132 178.00
UAH
Номер:
a0a2ef22fe9c4365b19aae6fd78dc5b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-15-003518-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030603
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, вул. Садова, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДРАБІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" ДРАБІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
39030603
-
Адреса:
19801, Україна, Черкаська область, смт Драбів, вул. Садова, 1Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
132 178.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підгузки
Примітки:
Класифікатор медичних виробів НК 024:2019: 35008 Дитячий підгузник
Класифікатор медичних виробів НК 024:2019: 11239 Підгузник для дорослих
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
15.02.2023 15:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума132 178.00 UAH