-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання (Знаки інформаційні)
Тендер Prozorro UA-2017-10-26-000328-a
Знаки інформаційні
Завершена
72 080.30
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 361.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 361.00 UAH
Номер:
d131154de02d47c480d8ac63b98e84c3
Внутрішній номер закупівлі:
1697616
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-10-26-000328-a
Замовник:
Філія "ВРТП "УКРГАЗЕНЕРГОСЕРВІС" ПАТ "УКРТРАНСГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00156127
-
Адреса:
08151, Україна, Київська обл., Боярка, вул. Маяковського, 49, м. Боярка, Києво-Святошинський район, Київської області,
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сорока Інна Володимирівна +380444063318 soroka-iv@utg.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
72 080.30 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
361.00 UAH
Період уточнення:
26.10.2017 17:06 - 26.11.2017 14:00
Період прийому пропозицій:
26.10.2017 17:06 - 06.12.2017 14:00
Аукціон:
07.12.2017 11:55 - 07.12.2017 12:28
Період кваліфікації:
07.12.2017 12:28 - 29.01.2018 16:58
Період завантаження договору:
25.01.2018 14:18 - 14.02.2018 14:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Знаки інформаційні
Кількість
4570 штуки
Період постачання
до 01.05.2018
Місце постачання
08151, Україна, Київська обл., Боярка, Маяковського, буд. 49, центральний склад
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АССА-ГРУП"
Оскарження: 07.12.2017 12:28 - 26.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39731814
-
Контактна особа:
Александр Сачук +380504862290, +380506044384 assazp@ukr.net
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя,, вул.Сталеварів, буд 19
Оскарження: 07.12.2017 12:28 - 26.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
70 108.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 196.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.12.2017 17:50
Документи
28
Скарги
2
ПП СЕЛТЕК
Оскарження: 15.12.2017 17:50 - 28.01.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32307463
-
Контактна особа:
Скороходько Олена Віталіївна +380444687369 Elena.Skorokhodko@selteq.com
-
Адреса:
04212, Україна, Київська область, Київ, вул. Тимошенко, 21, корпус 2
Оскарження: 15.12.2017 17:50 - 28.01.2018 00:00
Початкова пропозиція
72 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 199.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.01.2018 16:38
Документи
13
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ"
Оскарження: 17.01.2018 16:38 - 05.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
14073132
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ""ВИДАВНИЦТВО "ФОРТ" +380506125040 shashko.fort@gmail.com http://www.fort.kharkiv.com/
-
Адреса:
61072, Україна, пр. Леніна, 58, к.505
Оскарження: 17.01.2018 16:38 - 05.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
72 078.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
68 240.04 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.01.2018 14:18
Документи
17
Скарги
0
ГРАНД ПРИНТ 25 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
Оскарження: 25.01.2018 14:18 - 09.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40724648
-
Контактна особа:
Приходько Тетяна Миколаївна +380935533643 grandprint777@gmail.com
-
Адреса:
08500, Украина, КИЇВСЬКА ОБЛ, М.ФАСТІВ, ПРОВ КУТУЗОВА Д. 8
Оскарження: 25.01.2018 14:18 - 09.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
72 080.30 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
72 080.30 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.01.2018 16:58
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
f7588b1904fc4c178771a9870d36a0ea
Ідентифікатор договору:
UA-2017-10-26-000328-a-c1
Постачальник:
ГРАНД ПРИНТ 25 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВIДПОВIДАЛЬНIСТЮ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40724648
-
Контактна особа:
Приходько Тетяна Миколаївна +380935533643 grandprint777@gmail.com
-
Адреса:
08500, Украина, КИЇВСЬКА ОБЛ, М.ФАСТІВ, ПРОВ КУТУЗОВА Д. 8
Номер договору:
т-19/1802000652
Сума договору:
72 080.30 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.02.2018 00:00 - 01.05.2018 00:00
Дата підписання:
16.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний