-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2023-02-14-013737-a
Завершена
444 862.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 448.62 UAH
мін. крок: 1% або 4 448.62 UAH
Номер:
12a6d316ff0847429e9402019d9331eb
Внутрішній номер закупівлі:
16975504
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-14-013737-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Бондаренко +380674829704 buh@lab.gov.ua https://lab.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
444 862.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.02.2023 16:44 - 19.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
14.02.2023 16:44 - 22.02.2023 16:22
Аукціон:
22.02.2023 16:22 - 22.02.2023 16:22
Період кваліфікації:
22.02.2023 16:22 - 01.03.2023 10:52
Період завантаження договору:
07.03.2023 00:00 - 17.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴444 862.00 Електрична енергія