-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
444 862.00
UAH
Номер:
e841c56519c84a7c85e0cac42d9a6f77
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-14-005907-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ФІТОСАНІТАРНА ЛАБОРАТОРІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38438855
-
Адреса:
65104, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Академіка Вільямса, буд. 76/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
444 862.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
14.02.2023 16:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
електрична енергія
Кількість
80884 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума444 862.00 UAH