-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Набої 7,62*39мм, 9*18мм
Тендер Prozorro UA-2023-02-13-015260-a
Торги не відбулися
184 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 920.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 920.00 UAH
Номер:
fc2a67d4ac9f4c5f9686c19f510db176
Внутрішній номер закупівлі:
16960344
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-13-015260-a
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Товтик Кароліна Михайлівна +380997572795 nadiya-silena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 БоєприпасиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
184 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2023 17:21 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2023 17:21 - 21.02.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴184 000.00 Набої