-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Набої 7,62*39мм, 9*18мм
Оголошено тендер
184 000.00
UAH
Номер:
4101b0759ad84fdb98cc2f055c25886e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-13-004792-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
орган державної влади Управління поліції охорони в Закарпатській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108997
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вулиця Ракоці будинок 13 корпус А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
184 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Набої 7,62*39мм, 9*18мм
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
35330000-6 Боєприпаси
Дата опублікування:
13.02.2023 16:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума184 000.00 UAH