• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Завершена

791 720.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 960.00 UAH
Номер: bcd55760f32c4d15ba8cab71f5cbe6fd
Внутрішній номер закупівлі: 16959090
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-13-013988-a   
Замовник: Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
Контактна особа: Ігнатенко Катерина Павлівна +380459472202 zakypku2021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 791 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.02.2023 16:19 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2023 16:19 - 21.02.2023 16:24
Період кваліфікації: 21.02.2023 16:27 - 23.02.2023 18:25
Період завантаження договору: 01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴791 720.00 Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника