-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Оголошено тендер
791 720.00
UAH
Номер:
07380cdbd5e342769ec461c61b693cde
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-13-004220-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Героїв України, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління будівництва, житлово - комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26146617
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, вул. Героїв України, 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
791 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.02.2023 15:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Охорона будівельного майданчика недобудованих багатоквартирних ж/б ЖБК «Діамант» по вул. Київській, 261 в м. Бровари Київської області; 79710000-4 – Охоронні послуги за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума791 720.00 UAH