-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні (Elite 3 HEM контроль нормальний / Elite 3 HEM Control Normal, 2 мл; Розчин для очищення ERBA Cleaner,1 літр; Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff, 20 літрів; Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff (CS), 1 літр; Розчин для очищення ERBA Hypoclean CC, 100 мл)
Тендер Prozorro UA-2023-02-13-002856-a
Відповідно до Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 за № 1178
Завершена
214 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 070.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 070.00 UAH
Номер:
e499c1006ec643149920beb23a43d7e9
Внутрішній номер закупівлі:
16947926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-13-002856-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 6"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38969678
-
Адреса:
69104, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Чумаченка, буд.21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руденко Тетяна Юріївна +380617648541 962535t@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
214 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2023 10:28 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2023 10:28 - 21.02.2023 00:00
Аукціон:
21.02.2023 00:02 - 21.02.2023 00:02
Період кваліфікації:
21.02.2023 00:02 - 22.02.2023 12:29
Період завантаження договору:
28.02.2023 00:00 - 10.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴214 000.00 ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні (Elite 3 HEM контроль нормальний / Elite 3 HEM Control Normal, 2 мл; Розчин для очищення ERBA Cleaner,1 літр; Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff, 20 літрів; Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff (CS), 1 літр; Розчин для очищення ERBA Hypoclean CC, 100 мл)