• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні (Elite 3 HEM контроль нормальний / Elite 3 HEM Control Normal, 2 мл; Розчин для очищення ERBA Cleaner,1 літр; Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff, 20 літрів; Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff (CS), 1 літр; Розчин для очищення ERBA Hypoclean CC, 100 мл)

Оголошено тендер

214 000.00 UAH
Номер: 5ced6e345391449bac6e23a2cd251e8c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-13-000592-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 6"
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 6"
Очікувана вартість: 214 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015:33690000-3 - Лікарські засоби різні (Elite 3 HEM контроль нормальний / Elite 3 HEM Control Normal, 2 мл; Розчин для очищення ERBA Cleaner,1 літр; Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff, 20 літрів; Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff (CS), 1 літр; Розчин для очищення ERBA Hypoclean CC, 100 мл)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 13.02.2023 09:51

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Elite 3 HEM контроль нормальний / Elite 3 HEM Control Normal, 2 мл
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 29 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Розчин для очищення ERBA Cleaner,1 літр
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Розчин ділюента ERBA Diluent-Diff, 20 літрів
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 25 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Лізуючий розчин ERBA Lyse-Diff (CS), 1 літр
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 20 штуки
Період постачання до 31.12.2023
Розчин для очищення ERBA Hypoclean CC, 100 мл
Код ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різні
Кількість 8 штуки
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗа рахунок надходжень (доходів) відповідно до укладених договорів з Національною службою здоров'я України
Сума214 000.00 UAH