• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область

Торги не відбулися

4 204 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 42 040.00 UAH
Номер: 9871a8b6dcfd46378445d706ae2301cc
Внутрішній номер закупівлі: 16947636
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-13-002552-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" (КНП "ББЛІЛ")
Контактна особа: Сорока Лариса Петрівна +380459561523 Larisa73.Soroka@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 204 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2023 10:18 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2023 10:18 - 21.02.2023 10:23

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 3210926c18ad40829293d97e3f97b710
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: Замовник не зможе закупити Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область (ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи; 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) у зв’язку із скороченням видатків на проведення цієї закупівлі. Відповідно до підпункту 3 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг. Підставою для прийняття рішення про відміну є те, що головний розпорядник не затвердил кошторисні видатки на Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область. З огляду на зазначене на виконання вимог підпункту 3 пункту 47 Особливостей замовник відміняє відкриті торги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2023-02-13-002552-а, у зв’язку із скороченням видатків на здійснення закупівлі товарів/робіт/послуг.
Період оскарження: 16.02.2023 15:43 - 27.02.2023 00:00
Дата опублікування: 16.02.2023 15:43
Дата виконання: 27.02.2023 00:03
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴4 204 000.00 Капітальний ремонт найпростішого укриття цивільного захисту лікувального корпусу Комунального некомерційного підприємства «Бориспільська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» за адресою: вул.Котляревського,1, м.Бориспіль, Київська область