• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення для індивідуального користування (Підгузник для дорослих, код НК 024-2019:11239 - Підгузник для дорослих; Підгузок дитячий, код НК 024-2019:35008 - Дитячий підгузок; Пелюшка підкладна, код НК 024-2019: 60709 - Пелюшка вбирає)

Оплату товару проводити з рахунків Замовника зазначених у договорі, а саме: - IBAN:UA118201720344390002000079702, в ДКСУ м.Київ, в розмірі: 354 168,00 грн., з/без ПДВ; - IBAN:UA298201720344300002090079702, в ДКСУ м.Київ (інші субвенції) в розмірі: 84 432,00 грн., з/без ПДВ; - IBAN: UA 298201720344300002090079702, в ДКСУ м.Київ (інші субвенції) в розмірі: 86 400,00 грн., з/без ПДВ з рахунку Вербківської ОТГ)

Торги не відбулися

525 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.00 UAH
Номер: 5dc692b2564744d6a8dfc1049ff8f7fd
Внутрішній номер закупівлі: 16946109
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-13-001014-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОГДАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Контактна особа: Буянова Олена Вікторівна +380958205551 pavlraicpmsd@gmail.com http://med.rda.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33750000-2 Засоби для догляду за малюкамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 525 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2023 09:26 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2023 09:26 - 21.02.2023 09:31

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 58c1b690acc4465081f628752cf3ac72
Причина скасування: Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: З метою відміни тендера UA-2023-02-13-001014-a та вжиття з цим заходів, передбачених ч. 47 п. 3 Розділу І «Загальних положень» Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 ВИРІШИЛА: 1. Відмінити тендер, ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-13-001014-a, з підстави, що передбачена згідно ч. 47 п. 3 Розділу І «Загальних положень» Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178, а саме: скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг (відсутність фінансування Замовника) Тобто, на підставі ч. 47 п. 3 Розділу І «Загальних положень» Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178 «ОСОБЛИВОСТІ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»: «Замовник відміняє відкриті торги у разі: скорочення обсягу видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт чи послуг. У разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення» 2. Протягом одного дня з дня ухвалення цього рішення оприлюднити через авторизований електронний майданчик на веб-порталі Уповноваженого органу в порядку, встановленому Уповноваженим органом та Законом, підстави прийняття рішення про відміну тендера з урахуванням вимог частини ч. 47 п. 3 Розділу І «Загальних положень» Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 року № 1178.
Період оскарження: 15.02.2023 10:01 - 26.02.2023 00:00
Дата опублікування: 15.02.2023 10:01
Дата виконання: 26.02.2023 00:02
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴525 000.00 Забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення для індивідуального користування (Підгузник для дорослих, код НК 024-2019:11239 - Підгузник для дорослих; Підгузок дитячий, код НК 024-2019:35008 - Дитячий підгузок; Пелюшка підкладна, код НК 024-2019: 60709 - Пелюшка вбирає)