-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення для індивідуального користування (Підгузник для дорослих, код НК 024-2019:11239 - Підгузник для дорослих; Підгузок дитячий, код НК 024-2019:35008 - Дитячий підгузок; Пелюшка підкладна, код НК 024-2019: 60709 - Пелюшка вбирає)
Оголошено тендер
525 000.00
UAH
Номер:
3f24aaf9f04c424e9bb48b134f4bb301
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-13-000444-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОГДАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37735655
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Плеханова, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" БОГДАНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37735655
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, місто Павлоград, вулиця Плеханова, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
525 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Забезпечення осіб з інвалідністю виробами медичного призначення для індивідуального користування (Підгузник для дорослих, код НК 024-2019:11239 - Підгузник для дорослих; Підгузок дитячий, код НК 024-2019:35008 - Дитячий підгузок; Пелюшка підкладна, код НК 024-2019: 60709 - Пелюшка вбирає)
Примітки:
Оплату товару проводити з рахунків Замовника зазначених у договорі, а саме: - IBAN:UA118201720344390002000079702, в ДКСУ м.Київ, в розмірі: 354 168,00 грн., з/без ПДВ; - IBAN:UA298201720344300002090079702, в ДКСУ м.Київ (інші субвенції) в розмірі: 84 432,00 грн., з/без ПДВ; - IBAN: UA 298201720344300002090079702, в ДКСУ м.Київ (інші субвенції) в розмірі: 86 400,00 грн., з/без ПДВ з рахунку Вербківської ОТГ).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
НК 024:2019:
11239 Підгузник для дорослих
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
13.02.2023 09:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума525 000.00 UAH