-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з харчування пацієнтів
Тендер Prozorro UA-2023-02-10-012708-a
Тендерна пропозиція та усі документи, що мають відношення до неї, складаються українською мовою. У разі надання Учасником будь - яких документів, складених іншою мовою, ніж українська мова, вони повинні бути перекладені на українську мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою
Завершена
14 800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 148 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 148 000.00 UAH
Номер:
ead3b9d0832a4ab5bd29214e69b85c77
Внутрішній номер закупівлі:
16942224
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-10-012708-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кокіль Іванна Іванівна 380979913744 rodl.zakup@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
14 800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.02.2023 16:39 - 19.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.02.2023 16:39 - 22.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
22.02.2023 00:04 - 23.02.2023 14:46
Період завантаження договору:
01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 800 000.00 Послуги з харчування пацієнтів