-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з харчування пацієнтів
Оголошено тендер
14 800 000.00
UAH
Номер:
c71c7669751745c9bf245fb1f6e95a17
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-10-005643-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненська обласна дитяча лікарня" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03067009
-
Адреса:
33027, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Київська, будинок 60
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
14 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування пацієнтів
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
Дата опублікування:
10.02.2023 16:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума14 800 000.00 UAH