-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
природний газ
Тендер Prozorro UA-2018-01-15-000142-c
Завершена
665 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 650.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 650.00 UAH
Номер:
98c07d2e94e242688ff5270d9737ff89
Внутрішній номер закупівлі:
1693729
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-15-000142-c
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Козак Віра Петрівна +380973106048 internatpn@rambler.ru
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
665 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 650.00 UAH
Період уточнення:
15.01.2018 10:47 - 21.01.2018 10:52
Період прийому пропозицій:
15.01.2018 10:47 - 31.01.2018 10:52
Аукціон:
01.02.2018 15:43 - 01.02.2018 16:04
Період кваліфікації:
01.02.2018 16:04 - 02.02.2018 12:35
Період завантаження договору:
01.02.2018 16:04 - 21.02.2018 16:04
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
60225 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
Оскарження: 01.02.2018 16:04 - 13.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
Дерев'янський Василь Іванович 380503380256, 380503380256 vasyl.derevyanskyi@cvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Винниченка, 9-А
Оскарження: 01.02.2018 16:04 - 13.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
523 957.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
523 957.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.02.2018 12:35
Документи
38
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39869593
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРТРАНССЕРВІС-ГРУП" +380675742974 ukrtransservis.grup@gmail.com
-
Адреса:
61145, Україна, Харківська обл., Харків, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 21, офіс 1002
Початкова пропозиція
570 933.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
570 933.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
58
Скарги
0
Контракти
Номер:
3e2cfb4227fa489fabe437b25299c775
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-15-000142-c-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
Дерев'янський Василь Іванович 380503380256, 380503380256 vasyl.derevyanskyi@cvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Винниченка, 9-А
Номер договору:
41KBChrZ108-18
Сума договору:
523 957.50 UAH з ПДВ
Сума договору:
436 631.25 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
15.02.2018 00:00
Статус:
Виконаний