-
Відкриті торги
-
КЕП
природний газ
523 957.50
UAH з ПДВ
Номер:
3e2cfb4227fa489fabe437b25299c775
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-15-000142-c-c1
Замовник:
ОКУ " Хотинський психоневрологічний будинок-інтернат "
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189972
-
Контактна особа:
Козак Віра Петрівна +380973106048 internatpn@rambler.ru
-
Адреса:
60000, Україна, Чернівецька область, Хотин, Кутузова,044
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЧЕРНІВЦІГАЗ ЗБУТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39584988
-
Контактна особа:
Дерев'янський Василь Іванович 380503380256, 380503380256 vasyl.derevyanskyi@cvgaszbut.104.ua
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, вул. Винниченка, 9-А
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
41KBChrZ108-18
Дата підписання:
15.02.2018 00:00
Період дії договору:
15.02.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
523 957.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 87 326.25 UAH)
Оплачено:
523 957.50 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 87 326.25 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
природний газ
Кількість
60225 метри кубічні
Період постачання
01.01.2018 - 31.12.2018