-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKUNutri 3 Concentrate (15881000-7); Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Енерджі/ PKUNutri3 Еnergy (15881000-7); ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Тендер Prozorro UA-2023-02-09-013493-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 000.00 UAH
Номер:
2178d11f5b6c4b8f8a70ab613469215e
Внутрішній номер закупівлі:
16925321
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-09-013493-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, смт. Ратне, вулиця Газіна будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левчук Олена Василівна 380966699286 pmsdratno@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.02.2023 15:41 - 14.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
09.02.2023 15:41 - 17.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
17.02.2023 00:01 - 21.02.2023 10:50
Період завантаження договору:
27.02.2023 00:00 - 09.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 «Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKUNutri 3 Concentrate (15881000-7); Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Енерджі/ PKUNutri3 Еnergy (15881000-7); ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».