-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKUNutri 3 Concentrate (15881000-7); Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Енерджі/ PKUNutri3 Еnergy (15881000-7); ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
f954e71478b143dfa79d88f1931ba636
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-09-005954-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, смт. Ратне, вулиця Газіна будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, смт. Ратне, вулиця Газіна будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/ PKUNutri 3 Concentrate (15881000-7); Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Енерджі/ PKUNutri3 Еnergy (15881000-7); ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Дата опублікування:
09.02.2023 15:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти Ратнівської ОТГ
Сума400 000.00 UAH