• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень.

Завершена

1 514 935.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 574.67 UAH
Номер: 985976da895245c195d584e83e380306
Внутрішній номер закупівлі: 16915067
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-09-003236-a   
Замовник: Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
Контактна особа: Кінаш Наталія Мирославівна 380322346802 school41lviv@online.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 514 935.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.02.2023 10:36 - 17.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 09.02.2023 10:36 - 20.02.2023 00:00
Період кваліфікації: 20.02.2023 00:02 - 27.02.2023 10:40
Період завантаження договору: 05.03.2023 00:00 - 15.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 514 935.00 «Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень