-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень.
Оголошено тендер
1 514 935.00
UAH
Номер:
6312d165c292442f989d4678278af3b7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-09-001224-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Середня загальноосвітня школа № 41 м.Львова
×
-
Код ЄДРПОУ:
23888583
-
Адреса:
79491, Україна, Львівська область, Львів, Макаренка, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 514 935.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Послуги з організації шкільного харчування» ДК 021:2015 55510000-8 Послуги їдалень.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
Дата опублікування:
09.02.2023 10:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 514 935.00 UAH