-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-015639-a
Завершена
648 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 482.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 482.00 UAH
Номер:
a9e1440717f448f6a1074b7a4645c188
Внутрішній номер закупівлі:
16909966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-08-015639-a
Замовник:
Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02146937
-
Адреса:
32300, Україна, Хмельницька область, м. Кам'янець-Подільський, вул. Північна, 96а
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Слободян +380384930785 yonosvita-kp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15330000-0 Оброблені фрукти та овочіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
648 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2023 16:49 - 13.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2023 16:49 - 16.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.02.2023 00:04 - 20.02.2023 10:01
Період завантаження договору:
26.02.2023 00:00 - 08.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴648 200.00 ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)