• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)

Оголошено тендер

648 200.00 UAH
Номер: 4ad58204f5004cad89821aff5667b389
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-08-005094-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Очікувана вартість: 648 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі (Помідори квашені; огірки квашені; сухофрукти суміш; родзинки; чорнослив сушений; паста томатна; горох колотий.)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 08.02.2023 16:43

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Сухофрукти суміш
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 2100 кілограм
Період постачання (не задано)
Родзинки
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 1000 кілограм
Період постачання (не задано)
Чорнослив сушений
Код ДК 021:2015: 15332410-1 Сухофрукти
Кількість 500 кілограм
Період постачання (не задано)
Томатна паста
Код ДК 021:2015: 15331000-7 Оброблені овочі
Кількість 900 кілограм
Період постачання (не задано)
Горох колотий
Код ДК 021:2015: 15331133-8 Колотий горох
Кількість 1800 кілограм
Період постачання (не задано)
Помідори квашені
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 900 кілограм
Період постачання (не задано)
Огірки квашені
Код ДК 021:2015: 15330000-0 Оброблені фрукти та овочі
Кількість 1200 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума648 200.00 UAH