-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Риба морожена
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-011196-a
Завершена
101 250.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 506.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 506.25 UAH
Номер:
64054bfa972c4cc5b580cb8ee02f8774
Внутрішній номер закупівлі:
16905527
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-08-011196-a
Замовник:
Комунальний заклад "Староприлуцька спеціальна школа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902380
-
Адреса:
22511, Україна, Вінницька область, село Стара Прилука, вулиця Садова, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Покотило Наталія Олексіївна +380435843120 staroprulzosh@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
101 250.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2023 14:44 - 13.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2023 14:44 - 16.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
16.02.2023 00:02 - 17.02.2023 13:15
Період завантаження договору:
23.02.2023 00:00 - 05.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴101 250.00 Риба морожена