-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Риба морожена
Оголошено тендер
101 250.00
UAH
Номер:
6732309680374e37b85b5baeab904488
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-08-003308-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Староприлуцька спеціальна школа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902380
-
Адреса:
22511, Україна, Вінницька область, село Стара Прилука, вулиця Садова, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Староприлуцька спеціальна школа"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24902380
-
Адреса:
22511, Україна, Вінницька область, село Стара Прилука, вулиця Садова, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
101 250.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Риба морожена
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
08.02.2023 14:32
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Риба морожена (хек)
Кількість
778 кілограм
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума101 250.00 UAH