-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Повірка засобів вимірювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2023-02-08-002703-a
Повірка засобів вимірювальної техніки
Завершена
1 018 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 090.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 090.00 UAH
Номер:
948f3808e6144fd59d761ad6c3cb0e3a
Внутрішній номер закупівлі:
16897026
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-08-002703-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03336166
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Винниченка, 9 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мельничук Сергій Григорович 380503742367 Sergii.Melnychuk@cvgas.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 018 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.02.2023 10:15 - 14.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.02.2023 10:15 - 17.02.2023 11:00
Період кваліфікації:
17.02.2023 11:01 - 23.02.2023 11:03
Період завантаження договору:
01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 018 000.00 Лот 1