-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повірка засобів вимірювальної техніки
Оголошено тендер
1 018 000.00
UAH
Номер:
055f4667083248ad95b522a7c441aaf4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-01-000655-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03336166
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Винниченка, 9 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03336166
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Винниченка, 9 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 018 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повірка засобів вимірювальної техніки
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
01.02.2023 09:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 018 000.00 UAH