-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (БензинА-95, Дизельне паливо)
Тендер Prozorro UA-2023-02-07-015624-a
Завершена
824 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 120.00 UAH
Номер:
146a3b052f3c4d19af52bd3d1a211cbe
Внутрішній номер закупівлі:
16892538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-07-015624-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новояворівська лікарня імені Юрія Липи" Новояворівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20763289
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярослава Зенкова +380679169210, +380325640534 nrl_hospital@meta.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
824 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2023 16:53 - 12.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2023 16:53 - 15.02.2023 00:01
Період кваліфікації:
15.02.2023 00:05 - 20.02.2023 14:12
Період завантаження договору:
26.02.2023 00:00 - 08.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴824 000.00 ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (БензинА-95, Дизельне паливо)