-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (БензинА-95, Дизельне паливо)
Оголошено тендер
824 000.00
UAH
Номер:
1d9f2d63db4443a896229ba12a1286f2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-07-004806-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новояворівська лікарня імені Юрія Липи" Новояворівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20763289
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новояворівська лікарня імені Юрія Липи" Новояворівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20763289
-
Адреса:
81053, Україна, Львівська область, м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
824 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 09130000-9 Нафта і дистиляти (БензинА-95, Дизельне паливо)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.02.2023 16:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
10000 літр
Період постачання
(не задано)
Бензин А-95
Кількість
6000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума824 000.00 UAH