• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Аніоніт, катіоніт, лимонна кислота, спирт етиловий

Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.

Завершена

4 961 910.66 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 1 785.55 UAH
Номер: ffeb47e08e684e33bd4f54b2ab1b12d5
Внутрішній номер закупівлі: 16884084
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-07-007167-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 961 910.66 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.02.2023 12:23 - 12.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 07.02.2023 12:23 - 15.02.2023 10:00
Аукціон: 15.02.2023 10:02 - 15.02.2023 10:02
Період кваліфікації: 15.02.2023 10:02 - 06.03.2023 15:05
Період завантаження договору: 05.03.2023 00:00 - 15.03.2023 00:00

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴3 317 760.00 ЛОТ 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
  • Лот №2 ₴1 252 630.00 ЛОТ 2 – Катіоніт
  • Лот №3 ₴212 965.66 ЛОТ 3 - Кислота лимонна харчова
  • Лот №4 ₴178 555.00 ЛОТ 4 - Спирт етиловий ректифікований