-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вина
Тендер Prozorro UA-2023-02-06-016325-a
Вина мають поставлятися партіями за заявкою Замовника впродовж 2023 року. Перелік вин зазначено в Додатку 2.
Завершена
289 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 890.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 890.00 UAH
Номер:
34a6432cb79d42a7ae74549c73b066a7
Внутрішній номер закупівлі:
16876408
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-06-016325-a
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткаченко Катерина Сергіївна 380956744251 molody-teatr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 ВинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
289 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2023 20:35 - 11.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2023 20:35 - 14.02.2023 10:00
Період кваліфікації:
14.02.2023 10:00 - 17.02.2023 19:19
Період завантаження договору:
23.02.2023 00:00 - 05.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴289 000.00 Вина