-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вина
Оголошено тендер
289 000.00
UAH
Номер:
7b461f8a353f4262a9ee3527929f9386
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-06-007563-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Театрально-видовищний заклад культури "Київський національний академічний Молодий театр"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05509470
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ПРОРІЗНА, будинок 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
289 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вина
Примітки:
Повторні торги через відхилення єдиного учасника в попередніх та відповідно їх відміну
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15930000-6 Вина
Дата опублікування:
06.02.2023 20:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума289 000.00 UAH