-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради заадресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31 (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2023-02-06-009036-a
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
Завершена
425 123.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 251.23 UAH
мін. крок: 1% або 4 251.23 UAH
Номер:
8e248333a1ed4fc9ba3a2b3eb06d6b61
Внутрішній номер закупівлі:
16869160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-06-009036-a
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вадим Сніжко +380997065855 snizkovadim@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
425 123.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.02.2023 14:02 - 11.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.02.2023 14:02 - 14.02.2023 00:00
Період кваліфікації:
14.02.2023 00:01 - 14.02.2023 14:50
Період завантаження договору:
20.02.2023 00:00 - 02.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴425 123.00 Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31 (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)