-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
Оголошено тендер
425 123.00
UAH
Номер:
a30c6f4e04914f30b438ea73469c2e6a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-06-002645-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗО "СЗШ №80" ДМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
19086837
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
425 123.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
Примітки:
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31 (ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
06.02.2023 13:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПоточний ремонт покрівлі з усунення аварії в будівлі Комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 80» Дніпровської міської ради за адресою: м. Дніпро, вул. Комбрига Петрова, буд. 31.
Сума425 123.00 UAH